Yeni Evinize Götürdüğünüz Kolileri Hemen Açmayın 
0 (553) 724 99 60 info@ebabilgruplojistik.com

Yeni Evinize Götürdüğünüz Kolileri Hemen Açmayın


/

Paylaş Paylaş Paylaş

Evden eve nakliyat gerçekten stresli, zor ve tabi ki de zahmetli bir deneyim, tam da bu nedenle herhangi bir işlemi biraz daha kolay hale getirebilmek için daha rahat bir taşınma deneyimi yaşayacağınızı bildiğimiz için devamlı olarak kolaylaştırabiliriz diye her taşınma işleminden dersler çıkarmaya çabalıyoruz.

 

Eşyalarınızı kolayca koliden çıkarmak için ve hangi kolileri ilk önce açmanız gerektiğini bilmeniz için bu kolileri hazırlarken adımları doğru yapmış olmalısınız. Doğru bir paketleme yapmadıysanız kolileri açarken çok fazla karmaşa yaşanacak ve anlattığımız öneriler işe yaramayacaktır.

Üzerine Küçük Notlar Yazın

Eşyaları kolileyerek başlamalısınız. Her kolinin hangi odaya ait olduğunu üzerine yazın. Çünkü başka türlü yeni evde aradığınız eşyanın hangi kolide olduğunu tespit edemezsiniz böylece tüm kolileri açmak zorunda kalırsınız.

Taşındığınız evde kullanmayı düşünmediğiniz eşyalardan kurtulun. (at, sat , hediye et …)

Taşınacağınız evde ilk ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz eşyaların üzerine“Önce Beni Aç” kolileri hazırlayın. Yeni evde ilk açacağınız koliler bunlar olacak.

Evinizi Temizleyin

Nakliye işleminin sonucunda eviniz daha da kirlenecektir. Nakliyat firmasının işi bittiği zaman ilk iş evinizi baştan aşağı temizlemek olsun.

Eğer hemen kutuları açarsak temizlik çok daha zorlu bir hale girecek ve istediğiniz temizlik oranına tam olarak ulaşamayacaksınız.

Hem temizleme hem kolileri açma sizi yoracağı için kolileri açma işinin ertelenmesi işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

PROFESYONEL YARDIM ALIN

Nakliyat firmanız isteklerinizin doğrultusunda eşyalarınızı odalara taşısın ve mobilyalar dışında kolileri ve diğer paketli eşyaları odanın bir köşesine düzenli bir şekilde dizin.

  Hangi eşyanın  hangi odada güzel duracağını bulun ve yerleşim planını ona göre ayarlayın.

Tüm eşyaları paketinden çıkarıp dolaplara yerleştirdiğimizde, plan değişikliği olursa planı değiştirmeye kalkmanız çok daha zorlayıcı olacaktır.

 


EBABİL GRUP LOJİSTİK.Tüm Hakları Saklıdır.