EVDEN EVE NAKLİYAT 
0 (553) 724 99 60 info@ebabilgruplojistik.com

EVDEN EVE NAKLİYAT


Evden Eve Nakliyat
Ev hanımları hep çok eşyanın daha çok iş olduğunu söylerler. Haklılara da, ne kadar çok eşya o kadar temizlik gerektiren iş demektir. Buna karşın alış veriş tutkusu ağır basar ve eşyalar bir bir artmaya başlar. Kimse, eşyaların vakitle nasıl arttığına inanamaz. Hal bu tür iken, hepsine bir yer bulmakta zor olur. Birde ufak ya da orta halli bir evde oturuyorsanız işiniz hayli zor. İş yerleri içerinde aynı hal geçerlidir. Mekan sorunu nedeniyle şahsi bir depolama kısmı oluşturmakta zorlanabilirsiniz. Arada sırada yalnızca eşyalar değil, hobi malzemeleri ve iş gereçleri de gereğinden çok yer kaplar. Bu kadar kalabalık bir eşya grubunun hepsi lüzumlu olamaz ama kullanım dışı olmaları da elden çıkarılmasını gerektirmez. Bu gibi hallerde bir eşya deposu kiralamak son derece akılcı bir teknik olabilir. Sıra dışı tekniklerle kullanım kısmı açmak yerine, bir depolama çözümü bulmak daha iyi bir düşünce olacaktır.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat
Evde, iş yerinde, özel ya da ticari bütün kurumlarda bulunan, çok kullanılmayan ama kullanılabilecek halde olan eşyalar bir depoda saklanabilir. Size ya da firmanıza ait bir deponuz yoksa bir eşya deposu kiralamayı düşünebilirsiniz. Bu çözüm size enteresan gelebilir ya da eşyalar durduğu yerde para kaybettirir diye düşünebiliriz ama hiçbir şey düşündüğünüz gibi olmayabilir. Bunun amacıyla eşya depolama firması ile kesinlikle tanışmalı ve verilen hizmetler ile ilgili bilgi almalısınız. Eşya depolama firması kuşkusuz bir ücret talep edecektir ama, verilen fiyat kat’iyen bir ev ya da dükkan kirası ile kıyas edilemez. Firma ücreti, eşyaların sayısına ve ölçülerine göre belirler ve sözleşme yapar. Bu sözleşme iyi niyetli bir sözleşmedir. Kişileri bağlamaz ve vakit sınırlaması koymaz. Bu yüzden ön görü ettiğiniz vakitten evvelce ya da sonra eşyalarınız alma hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel Nakliyat
Eşya deposunda eşyalar, firma garantisi altındadır ve güvenle korunur. Bunun amacıyla çoğu kamera sistemi ve alarm sistemi kullanılır. Normalde iş yerlerinde yangın riskine karşı yangın söndürme tüpü bulundurmak mecburidir. Eşya depolama firması bu mecburiyetten çoğunu yaparak ilerlemiş yangın söndürme ve hemen araya girmek sistemlerini kullanır. Depolar lüzumlu bütün donanımlara sahiptir. Her şeyi düşünür ve eşya güvenliğini ön planda tutar.
Firmanın çalışanları evinize ya da iş yerinize gelerek, eşyaları alır. Eşyalar depolanmadan evvelce ideal şekilde ambalajlanır. Toza, kire özetle olumsuz dış etkenlere karşı korunur. Arada sırada eşya çeşitleri değişik ambalajlar gerektirebilir. Eğitimli firma çalışanları eşyaları en iyi şekilde ambalajlanacaktır. Bu aşamadan sonra eşyalar depoya kaldırılmaya hazırdır. Önce deponun içerinde ki hava ve nem miktarı tespit edilir ve ideal şartlar sağlandığında ise eşya depolanır. Artık eşyaların zarar görmesi imkansız. İçiniz rahat ve mekanlarınız ferah olsun. Gün gelir de eşyalarınız yine lazım olursa, eşyaların depodan bıraktığınız gibi çıktığını görebilirsiniz.


EBABİL GRUP LOJİSTİK.Tüm Hakları Saklıdır.